Wie is ASF

De Amersfoortse Sportfederatie is het overkoepelende samenwerkingsverband van ruim 100 sportverenigingen in Amersfoort. Onze leden zijn sportverenigingen, aangesloten bij een sportbond, die weer moeten zijn aangesloten bij NOC*NSF. Verenigingen die niet zijn aangesloten bij een sportbond kunnen zich als buitengewoon lid aansluiten.
Wij hebben als doel:
– Het behartigen van de gezamenlijke belangen van de sportverenigingen
– Het bevorderen van de sport
– Het bevorderen van een doelmatig sportbeleid

Dagelijks Bestuur
Voorzitter Frans Prins voorzitter@sportamersfoort.nl
Vice voorzitter André Hielckert vice-voorzitter@sportamersfoort.nl
Penningmeester Jan Krediet penningmeester@sportamersfoort.nl
Secretaris Wim Oosterboer secretaris@sportamersfoort.nl
ASF vertegenwoordigers
André Hielckert vice-voorzitter@sportamersfoort.nl
Riet van der Gaag
Annemiek de Crom info@annemiekdecrom.nl
Albert Jan Thomassen thomassen.aj@gmail.com
Gerrit van Gessel gesseger@gmail.com
Jaco Uittenbogaard jaco@marathonamersfoort.nl
Dennis Blewanus dennis@sportamersfoort.nl
Ondersteuning
Coördinator ASF vacant coordinatieasf@sportamersfoort.nl
Communicatieadviseur en webmaster Jaap Hengeveld communicatieasf@sportamersfoort.nl
Communicatie/pr Schoolsport Margriet Schuringa margriet@schoolsportamersfoort.nl

SPORTSERVICE DESK

Vrijwilligers van sportverenigingen vinden op de SportServiceDesk direct bruikbare informatie en voorbeelddocumenten voor de dagelijkse praktijk van hun sportvereniging. Met deze informatie kan uw vereniging zichzelf versterken en oplossingen vinden voor knelpunten.